Klara Končar osvojila treće mjesto na prvenstvu Hrvatske i zaslužila poziv u reprezentaciju

Odličan završetak sezone za mladu i talentiranu stolnotenisačicu Klaru Končar kao i za Stolnoteniski klub Bjelovar. Naime, Klara je u Zagrebu na turniru 12 najboljih kadetkinja Hrvatske osvojila treće mjesto, a samim time i poziv na reprezentativne pripreme kadetske reprezentacije Hrvatske

Inače, kroz cijelu sezonu Klara Končar je briljirala kako nastupima za klub u 1. ligi tako i na pojedinačnim turnirima koristeći svaku ponuđenu priliku. Podsjetimo i da je Klara briljirala i u starijim kategorijama sa puno iskusnijim igračicama gdje je u juniorkama dogurala do 1/8 finala, a u mlađim juniorkama do ¼ finala, te u sastavu sa Cvitković Lucijom, Martinovski Emom i Rubil Karlom osvojili ekipno 4.mjesto u državi.

Do kraja sezone pred Stolnoteniskim klubom Bjelovar ostalo je još organizirati kvalifikacije za sportske igre mladih koje će se održati ove subote sa početkom u 9.00 sati u dvorani na Matoševom trgu.