Uskrsna priča obitelji Salaj ove godine besplatna za sve posjetitelje
Uskrsna priča obitelji Salaj ide i ove godine, a s imanja obitelji Salaj su se oglasili priopćenjem kojeg prenosimo u cijelosti.
-Božićna priča obitelji Salaj nije propala, vratila se obitelji kojoj i pripada, a za Uskrs se već priprema Uskrsna priča. Iako su brojni mediji, kako lokalni, tako i nacionalni početkom godine pisali kako je najpoznatija Božićna priča u Hrvatskoj, ona obitelji Salaj u Grabovnici, doživjela kraj, daleko je to od istine.
Naime, raskinut je ugovor sa tvrtkom koja je plaćala najam za imanje i Zlatko Salaj će dalje sa svojim sinom Alenom voditi brigu o imanju i manifestacijama koje će se održavati na njemu. Ujedno najavljujemo i Božićnu priču obitelji Salaj 2022. u originalnom izdanju.
Već dvije godine nije bilo Uskrsne priče zbog koronavirusa, no ove godine ona će se održati. Naša ekipa vam je pripremila puno lijepih iznenađenja.
Ulaz besplatan za SVE. (bit će postavljene kutijice ako netko želi ostaviti dobrovoljni prilog da se lakše plati račun za struju)
Ovu priču kod nas pričaju naše ideje i inspiracija, skulpture od hrastovog drveta, zeko, koka, pilić i jaja. Biti će i zanimljiva ugostiteljska ponuda, a odlučite li se na šetnju potoci, stazice, otoci, jezera, šume i njegovani travnjaci garantiraju predivne trenutke.
A da bude još ljepše pobrinut će se i Martin Reichmann, njemački kipar čije su skulpture izrađene motornom pilom posjetiteljima imanja već upale u oči kao što su npr. harlekin ili sova, a ovog proljeća priča je bogatija za mnoštvo novih likova i figura.
Pisanice kao simbol Uskrsa ni ove godine neće nedostajati na imanju, štoviše, očekuje Vas više od 20 000 svjetlećih pisanica, ali i uskrsnih instalacija domaćih životinja, koje će zasigurno izmamiti svakoj generaciji osmijeh na lice – objavila je obitelj Salaj.